ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК


Српски језик – Окружни ниво такмичења:

Милица Братић V3 -1.место,

ментор Вукосава Ракић

Марко Павличевић VII4-1.место и пласман на Републичко такмичење

Огњен Адамовић VII2-3.место,

ментор Наташа Стајић

 

Српски језик – Општински ниво такмичења:

Милица Братић V3 -2.место

Сара Васиљевић VI5 -2.место

Ментор Вукосава Ракић

Марко Репац V5 -3.место

Ментор Марија Николић

Мила Ботошки VI3 -1.место

Анђела Убовић VI3 -3.место

Ментор Јелена Лакић

Марко Павличевић VII4 -2.место

Огњен Адамовић VII2 -3.место

Ментор Наташа Стајић

Бошко Караћ VIII5 -3.место

Ментор Јелена Зеленовић


ИСТОРИЈА


ИсторијаОкружни ниво такмичења:

Милан Мирковић VII2 и

Инес Грубер VIII3 су освојили 3.место и пласирали се на Републичко такмичење,

ментор Бориславка Видић

ИсторијаОпштински ниво такмичења:

Милан Мирковић VII2-1.место

Инес  Грубер VIII3 -1.место

Душан Савановић VIII5 -2.место

Ментор Бориславка Видић


ХЕМИЈА


Хемија – Окружни ниво такмичења

Милан  МирковићVII2 И Огњен Адамовић VII2 –су освојили 1.место и пласирали се на Републичко такмичење

Небојша Адамовић VII2-1.место

Мићо Булат VII1-2.место

Тара Убовић  VII3 -2.место

Ментор Наташа Стевановић

 

Хемија – Општински ниво такмичења

Милан Мирковић VII2 -1. место

Огњен Адамовић VII2 – 2.место

Небојша Адамовић VII 2-2.место

Мићо Булат VII1 – 2.место

 Тара Убовић VII3 -3.место

Ментор Наташа Стевановић


БИОЛОГИЈА


Биологија – Општински ниво такмичења:

 

Милан Мирковић VII2 и

Небојша Адамовић VII2-пласман на окружно

Ментор Драгана Мандић


ФИЗИКА


Физика – Окружни ниво такмичења:

Петар Петровић VI3-3.место,

ментор Никола Новаковић

Милица Сумзер VII2-2.место,

ментор Јелена Јовић

Физика – Општински ниво такмичења:

Милица Сумзер VII2  -1.место ,

ментор Јелена Јовић

Петар Петровић VI3 -3.место,

ментор  Никола Новаковић


МАТЕМАТИКА


Математика – Општински ниво такмичења:

Саша Богојевић IV5- 2.место

Ментор Дејанка Вујовић

Матеја Милосавац III4 -3.место

Ментор Марија Цвејић

Огњен Сумзер III4 -3.место

Ментор Верица Станивук


ГЕОГРАФИЈА


Географија – Општински ниво такмичења:

Милан Мајкић VIII2 -2.место

Ментор Драган Ступар


ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ


Физичко васпитање – Окружни ниво такмичења:

ЏУДО

Алекса КрезићIV4 -1.место

Марија Баника III5 -2.место

Стефан Баника I4 -3.место

Лука Малеш V5 – 3.место

Марко Репац V5 -3.место

Душка Беквалац VI3-3.место

АТЛЕТИКА

Елена Радановић VI2-3.место,скок увис

Милан СтајићVI4 -2.место,скок увис,пласман на међуокружно такмичење

Мирослав Малић VI5 -2.место,трка на 600метара,пласман на међуокружно такмичење

Лука Малеш V5- 3.место, бацање кугле

Богдан Гвозденовић VI1 -2.место,скок удаљ,пласман на међуокружно такмичење

Радивој Нинков VIII2-3.место,бацање кугле

Ментор Јасна Ђукић

РУКОМЕТ

   Мушка рукометна екипа  заузела je 3.место,а женска 2.место и пласирале се на међуокружно такмичење. Нашу школу су представљале екипе у следећем саставу:

Девојчице

Анастасија Михајлов,Катарина Стајић,Сара Секол, Александра Белановић и Тамара Радин, све из VIII1,Драгана и Сања ЈаковљевићVIII5, Ивана Скотовић VII2  и Татјана Мандић, Сара Матијевић и Теодора Дражић из VI5

Дечаци

Огњен Здравковски и Младен ЂукићVIII1, Радивој Нинков, Лука Чавић и Дарко ШишарицаVIII2, Бошко КараћVIII5,Филип СелешиVII1,Давид Пејић VII4,Никола Скубан и Марко ЛулићVII5,Милан СтајићVI4  и Стефан Максимовић VI5

Ментор Душан Мирковић

Физичко васпитање – Републички ниво такмичења:

ЏУДО

Душка БеквалацVI3-3.место